logo

SharePoint 14 zostanie zaprezentowany już w październiku

Wczorajszego dnia pojawiła się informacja o tym, że największa na świecie konferencja dotycząca technologii SharePoint odbędzie się 19-20 października tego roku w Las Vegas. SharePoint Conference 2009 ma być największym spotkaniem specjalistów zajmujących się technologią SharePoint z jej twórcami z firmy Microsoft. Podczas tego wydarzenia zaprezentowane mają zostać możliwości nowego wydania SharePointa o kodowej nazwie 14.

Na bazie informacji przekazanej przez twórców SharePointa na swoim blogu będzie to pierwsza publiczna prezentacji SharePointa 14. Specjaliści zaprezentują nowe możliwości jakie będzie ze sobą niosła nowa odsłona SharePointa, korzyści jakie będzie niosło wdrożenie go w środowisku biznesowym oraz główne różnice względem swoich poprzedników. Można się więc spodziewać, że pod koniec października będziemy wiedzieli już znacznie więcej o nowej implementacji tego oprogramowania. Dodatkowo na konferencji tej przedstawione zostaną materiały dotyczące optymalizacji korzyści jakie daje Microsoft Office SharePoint Server. Najważniejsi specjaliści w tematyce MOSSa będą pokazywać w jaki sposób można wykorzystać tą platformę do zwiększenia wydajności pracowników jak i korzyści biznesowych. Na materiały z tej konferencji czekamy z niecierpliwością. Mamy również nadzieję, że powoli Microsoft rozpocznie proces przekazywania szerszemu gronu informacji o nowej 14.

Linki:


Szymon Bochniak - więcej informacji

Szymon jest doświadczonym administratorem SharePoint, właścicielem firmy SharePoint 4 Busiess oraz autorem bloga sharepointblog.pl  1 KOMENTARZ
OfficeSystem.pl
Loading Facebook Comments ...