logo

Microsoft Office 2010 garść nowości

Powoli odgrzebuję się z blogowych zaległości ;) Jak widzicie blog ten świeci od jakiegoś czasu pustkami. Niestety czasu brak stąd jakiś pojawia się raz na 2 tygodnie. Dziś nieco nadrobię zaległości i podam kilka ciekawych informacji o nadchodzącym Microsoft Office 2010.

Na początek wspomnę o humorystycznym, hollywoodzkim, ciekawym i interesującym filmem promującym nowy pakiet aplikacji biurowych Microsoftu. Reklama ta ukazała się w sieci kilka dni temu i wydaje się być bardzo dobrym pomysłem marketingowym. Zachęcam do oglądnięcia.

Po ukazaniu się tej informacji MS opublikował kolejną ważną informacje. Okazuje się, że Microsoft zdecydował się udostępnić nowy pakiet Office w wersji online za darmo! Rozwiązanie takie jest świetnym pomysłem, szczególnie że często aż prosiło się by Google Docs było trochę bardziej a’la Microsoftowy Office. W tym wypadku może się okazać, że rozwiązanie takie w zastosowaniach biznesowych może być wręcz genialne. Mam nadzieje, że dostęp do tej usługi będzie dostępny także dla Polski. Wątpliwości moje biorą się stąd, że jak do tej pory nie możemy się doczekać Onlinewej wersji SharePointa dostępnego dla naszego kraju. Czekam z niecierpliwością!

Więcej o tej usłudze możecie zobaczyć w tej prezentacji:

W tym jakże bogatym w informacje tygodniu Microsoft w ramach Microsoft Showcase udostępnił również masę materiałów wideo dotyczących swojego nowego produktu.

Miłego oglądania ;)


Szymon Bochniak - więcej informacji

Szymon jest doświadczonym administratorem SharePoint, właścicielem firmy SharePoint 4 Busiess oraz autorem bloga sharepointblog.pl  1 KOMENTARZ
OfficeSystem.pl
Loading Facebook Comments ...